Suzan Kardeş’ten Kipa müşterilerine yeni yıl makyajı tüyoları

02 Aralık 2015 Çarşamba

İzmirli kadınlar Kipa’nın “Güzellik Günleri”yle yeni yılda da göz kamaştıracak. 5-6 Aralık’ta, sanatçı ve makyöz Suzan Kardeş’in de katılacağı “Kipa AVM Güzellik Günleri”nde, kadınlar hem ücretsiz özel bakım uygulamaları yaptıracak hem de yılbaşı kutlamaları için çok özel makyaj tüyoları öğrenecek

suzan-kardesten-kipa-musterilerine-yeni-yil-makyaji-tuyolari

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, 2016’ya güzelliklerine güzellik katarak girmek isteyen kadın müşterilerini özel bir etkinlikte ağırlamaya hazırlanıyor. 5-6 Aralık günlerinde Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerinde gerçekleştirilecek olan “Güzellik Günleri” kapsamında kadınların en çok tercih ettiği dünyaca ünlü markalar stant açacak. Bu stantlarda ücretsiz makyaj uygulamalarının yanı sıra katılımcıların saç ve cilt analizleri de yapılacak. Analizlerin ardından, uzmanlar katılımcılara ömürleri boyunca faydalanabilecekleri bakım ve güzellik tavsiyelerinde bulunacak ve pek çok ürünü de ücretsiz olarak dağıtacak. Canlı müzik, ödüllü yarışmalar ve kadınlarla söyleşilerle renklenecek etkinlik, iki gün boyunca kadınlara eğlence ve güzelliği bir arada sunacak.


Suzan Kardeş’ten yeni yıla özel makyaj tüyoları
“Kipa AVM Güzellik Günleri” ünlü isimlerin katılımına da sahne olacak. Seslendirdiği Rumeli şarkılarıyla sevilen sanatçı ve makyöz Suzan Kardeş, 6 Aralık Pazar günü saat 15.00’te Çiğli Kipa AVM’de, aynı gün saat 18.00’de ise Balçova Kipa AVM’de ‘Suzan Kardeş ile Makyaj Trendleri’ söyleşisinde kadınlarla buluşacak. Kardeş, katılımcılara hem yılbaşı gecesi için hem de gündelik hayatlarında kullanabilecekleri makyaj tüyoları verecek.


“Burçların Dili” adlı kitabı ve televizyon programıyla son dönemin en popüler astrologları arasında yer alan Barbaros Kozan ise 6 Aralık günü saat 13.00’te Çiğli Kipa AVM’de “2016 Burç Yorumları” konulu bir söyleşi gerçekleştirecek. Her zevke hitap edecek etkinlikler iki gün boyunca her iki AVM’de de sabah 10.00’da başlayıp akşam 22.00’ye kadar devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri