Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder Kentplaza’da!

06 Şubat 2014 Perşembe

14 Şubat Cuma günü Lale Devri dizisinin aşıkları Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder, imza gününde hayranlarıyla Kentplaza’da buluşacak

tolgahan-sayisman-ve-selen-soyder-kentplazada

Kentplaza AVM, bu yıl 14 Şubat’ta sevdiğinin kalbini bir kez daha fethetmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak. Sevginin değerini anlatan birbirinden güzel, eğlenceli ve romantik etkinliklerle kalpler, Kentplaza’da bir kez daha aşkla çarpacak.

Kentplaza'nın, ziyaretçilerine Sevgililer Günü'nde büyük bir sürprizi var. 14 Şubat Cuma günü saat 16.30'da Lale Devri dizisinin aşıkları Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder, imza gününde hayranlarıyla Kentplaza’da buluşacak. Ziyaretçiler ünlü oyuncularla keyifli bir sohbet edip fotoğraf çektirebilecek.

Avm Mfi Partners tarafından yönetimi yapılan ve açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle, Konya’nın sosyal yaşamına yepyeni bir boyut kazandıran Kentplaza AVM, hayata renk katan, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri