Ünlü karikatür sanatçısı Taurus’a konuk olacak

20 Mart 2015 Cuma

Uluslararası üne sahip karikatür ve grafik sanatçısı Gürbüz Doğan Ekşioğlu, “Benim Dünyam” sergisini 21 Mart-16 Nisan günleri arasında Taurus AVM Platform A Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşturacak

unlu-karikatur-sanatcisi-taurusa-konuk-olacak

AVM Partners tarafından yönetilen Taurus AVM, bünyesindeki Platform A Sanat Galerisi’nde bu kez dünyaca ünlü karikatür ve grafik sanatçısı Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nu ağırlamaya hazırlanıyor.

Sanatçının “Benim Dünyam” adını verdiği serginin açılışı, 21 Mart Cumartesi saat 18.00’de yapılacak. Ekşioğlu’nun sergisi 16 Nisan gününe kadar sanatseverlerle buluşacak.

Dünyanın en önemli dergilerinden The New Yorker’da yedi, Forbes’da ise bir kez kapak tasarımları yayımlanan Ekşioğlu, 27 uluslararası, 44 ulusal olmak üzere toplam 71 ödül sahibi. Sedat Simavi Plastik Sanatlar Ödülü’nü 1997 yılında kazanan Ekşioğlu’nun iki çalışması ise Unicef tarafından kartpostal olarak basılarak tüm dünyada satışa sunuldu. Ekşioğlu, yurtiçi ve dışında çok sayıda kişisel sergi açmasının yanında, karma sergilerde de çalışmalarıyla yer aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri