Yavuz Seçkin Forum İstanbul’daydı

23 Temmuz 2012 Pazartesi

Ramazan ayı boyunca Forum İstanbul’da sürecek etkinliklerin açılışı, önceki gün ‘1001 surat Yavuz Seçkin’in Ramazan Özel Stand-up Gösterisi’ ile yapıldı

yavuz-seckin-forum-istanbuldaydi

Forum İstanbul, klasik ramazan ayı programlarına farklı bir bakış açısı getirerek, ziyaretçilerine canlı, dinamik bir program hazırladı. Doğu batı sentezini içeren, birbirinden farklı ve keyifli aktivitelerin yer alacağı ramazan etkinliklerinin açılışını ise tiplemeleri ve taklitleriyle şovmen ‘1001 surat’ Yavuz Seçkin yaptı.

Seçkin, Forum İstanbul için hazırladığı programda geçmişten günümüze ramazan ayında yaşanan değişiklikleri karşılaştırarak ünlülerin bu aydaki hallerini anlattı. Ünlü şovmen, yapacağı espri ve taklitlerle ziyaretçileri keyifli anlar yaşattı. Gösteriyi izleyenler, ünlülerin (yerli dizi karakterleri, ana haber sunucuları, magazin tipleri, reklam ünlüleri, keller, spor adamları, nostaljik ünlüler) geçmiş ramazanlardaki ve günümüzde ramazan ayındaki hallerini, ünlülerin part-time mesleklerini, ünlülerin ev yaşantılarının kamera arkasını, doğumhane gibi komik durumlarını gördü.

Forum İstanbul, farklı ramazan etkinliklerini deneyimlemek isteyen herkesi 18 Ağustos’a kadar her akşam Forum İstanbul’daki etkinliklerine davet ediyor.


 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri