Yazar buluşmaları MalatyaPark’ta gerçekleşiyor

26 Şubat 2015 Perşembe

Yönetimi JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sosyal ve kültürel aktivitelere ev sahipliği yapmaya aralıksız devam ediyor

yazar-bulusmalari-malatyaparkta-gerceklesiyor

MalatyaPark hafta sonu ziyaretçilerini; uzun kuyruklu sevimli çizgi film karakteri Marsupilami ve Yazar Buluşmaları ile ağırlayacak. İki gün boyunca uzun yıllar boyunca çocukların vazgeçemedikleri çizgi film karakteri Marsupilami; şovları ile Malatya Park’ta olacak.

Yazar Buluşmaları ile 7’den 77’ye her yaştaki ziyaretçinin; bir arada olmak isteyeceği ülkenin değerli yazarları ziyaretçilerle buluşulacak. Çok satan kitapların yazarlarından Sinan Akyuz; yeni çıkan kitabı Aşk Başka Evde ile Elif Gibi Sevmek 1 ve 2’nin yazarı Hikmet Anıl Öztekin’de kitapları ve söyleşileri ile 28 Şubat; saat 17.00 ve 18.00’de ziyaretçilerle buluşacak.

1 Mart Pazar Günü ise; ülkenin değerli yazarlarından Banu Avar ve Radyocu ve Şair kimliği ile de çok sevilen Mehmet Ercan sevenleri ile MalatyaPark’ta buluşacak. 7 Mart’ta ise; Yılmaz Odabaşı, Suat Suna ve Birsen Ekim Özen söyleşileri ile MalatyaPark’ta sevenleri ile buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor