LG Electronic Türkiye Başkan Yardımcılığına Ahmet Güven Atandı

24 Eylül 2008 Çarşamba

Nisan 2008de Türkiyede bağımsız ofisini kuran LG Electronicste satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcılığı görevine elektronik ve teknoloji dünyasının deneyimli ismi Ahmet Güven atandı.

lg-electronic-turkiye-baskan-yardimciligina-ahmet-guven-atandi
Eylül 2008 itibariyle LG Electronics Türkiye ailesine katılan Ahmet Güven, üstlendiği başkan yardımcılığı misyonu ile LG Electronics Türkiye Başkanı Christopher Kim ile birlikte çalışacak. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünü bitiren Ahmet Güven, 1986-2007 yılları arasında Tekofaks-Panasonicte satış ve pazarlama departmanlarında çeşitli kademelere yöneticilik yaptı. Güven, aynı zamanda grup şirketlerinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu üyesi olarak da görev aldı. Kariyerine bir süre Netcell A.Ş.de Genel Müdür olarak devam eden Ahmet Güven, Eylül 2008de LG Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı olarak yeni görevine başladı. Türkiyenin LG için çok önemli bir merkez olduğunu belirten LG Electronics Türkiye Başkanı Christopher Kim, Ahmet Güvenin LGE Türkiye ailesine katılımının Nisan ayından bu yana sürekli geliştirdikleri organizasyonel yapı ve yüksek hedefler için büyük bir kazanım olacağını belirterek, Ahmet Güven sektördeki deneyimi ile LGE Türkiye için çok şey katacaktır dedi. Ahmet Güven ise, teknoloji ve tüketici elektroniği konusunda dünya devi bir yapıda yer almanın heyecan ve sorumluluğunu bir arada yaşadığını ifade ederek, LGnin Türkiye ile ilgili uzun vadeli ve yüksek hedeflerine ulaşması için tüm ekibimizle var gücümüzle çalışacağız ve tüketicilerimize en üstün değeri sunmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız dedi.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri