Yılın Basın Fotoğrafları Sergisi Antares'te

26 Nisan 2013 Cuma

Vakıfbank – TFMD Yılın Basın Fotoğrafları Yarışmasında ödül alan fotoğraflar, 24 Nisan–1 Mayıs günleri arasında Antares AVM’de sergilenecek

yilin-basin-fotograflari-sergisi-antareste

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’nin basın fotoğrafçılığı dalındaki en prestijli yarışması “Vakıfbank-TFMD Yılın Basın Fotoğrafları” yarışmasında ödül alan fotoğraflar, 24 Nisan- 1 Mayıs günleri arasında Antares AVM’de sergilenecek.

Sergide  Haber, Serbest, Spor, Çevre, Siyaset ve Foto Röportaj dallarında gerçekleştirilen yarışmada toplam 17 fotoğraf ve 12 fotoğraftan oluşan 4 portfolyo bulunuyor. Türkiye Foto Muhabirleri (TFMD) Derneği'nin geleneksel "Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması"nda dereceye giren eserler 22 Nisan Pazartesi günü düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Antares Alışveriş Merkezi’nin de sergi sponsoru olduğu ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek,  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Antares AVM İcra Kurulu Üyeleri Mustafa Çayırpınar ve Ramazan Kahraman’ın da katıldığı törende 3 bin 567 eser arasında seçilen 22’si ödüllendirildi.

Törende Antares AVM’ye katkılarından ve sergiye ev sahipliği yapmasından dolayı bir plaket sunuldu.   Plaket Antares Alışveriş Merkezi  adına,  Antares AVM Genel Müdürü Kenan Özduran’a,  Maliye  Bakanı Mehmet Şimşek tarafından verildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri