Altınbaş Life’ın yeni yıl sayısı çıktı

11 Aralık 2012 Salı

Türk mücevher sektörü markalarından Altınbaş tarafından yayınlanan “Altınbaş Life” dergisinin üçüncü sayısı çıktı. Altınbaş Life’ın üçüncü sayısı; son trendlerden Muhteşem Yüzyıl’a, stil ve seyahat önerilerine kadar birçok konu ile yine dopdolu

altinbas-lifein-yeni-yil-sayisi-cikti

Altınbaş’ın özgün tasarımları, zengin ürünleri ve özel koleksiyonlarının yanı sıra güzellik, moda, seyahat, mücevher sektöründeki yeniliklerin yer aldığı Altınbaş Life, üçüncü sayısını okurlarıyla buluşturdu. En yeni trend ve tasarımların yer aldığı üçüncü sayı, ilk iki sayı gibi zengin içeriği ile dikkat çekiyor.

Altınbaş Life dergisinin üçüncü sayısında trend, gündem, stil, seyahat, tarih, yaşam, sağlık- bakım kategorileri altında birçok konu yer alıyor.

Altınbaş Life dopdolu
Altınbaş Life’ın üçüncü sayısında Altınbaş’ın, pırlanta, elmas, inci, altın, alyans kategorilerinde dünya ve moda trendlerine uygun ürünleri okurlarla buluşuyor. Yeni yıla özel hediye seçeneklerinin yer aldığı sayıda zımba modası, dore ve lamenin giysi ve aksesuarlarda kullanımı masaya yatırılıyor.

Dergi, kış düğünü yapacaklara kışın romantik tarzdaki gelinlik stillerine uygun mücevherler, yeni sezon damatlık model ve aksesuar önerileri ile rehber oluyor. Muhteşem Yüzyıl Mücevherleri, Osmanlı Sarayı’nın gizli hazineleri, uyku ile yenilenme öne çıkan diğer konular arasında yer alıyor. Sezonun burçları ve onlara uygun taş önerileri de dergide göze çarpıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri