Altunbilekler Kadınlar Günü’nü unutmadı

08 Mart 2017 Çarşamba

Altunbilekler Yönetim Kurulunun ve İcra Kurulunun tüm üyelerinin katılımıyla gerçekleşen Dünya Kadınlar Günü etkinliği, Altunbilekler Genel Müdürlük kadın çalışanlarıyla kutlandı

altunbilekler-kadinlar-gununu-unutmadi

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, tüm genel müdürlük kadın çalışanlarına seslendiği buluşmada, özellikle fiziksel, psikolojik, ekonomik ve sözel olarak kadına yönelik şiddettin halen devam ediyor olmasından duyduğu üzüntüyü, toplum olarak kanayan yaramızdır tanımlamasıyla dile getirdi.

 

“Kadının elinin değdiği her iş başarılıdır”

Her zaman “Daha İyisi İçin” sloganıyla projelere adım atan Altunbilekler’in, kadın istihdamı konusunda hassasiyet gösterdiğini önemle vurgulayan Mustafa Altunbilek, kadının değerine, anneliğine, kariyerine, eğitimine ve özgürlüğüne değinerek, “Kadınlar için neler söylenmez ki? Kelimeler kifayetsiz kalır” dedi.

 

Kadın okumaz anlayışının bugün hala devam ettiğinden duyduğu üzüntüyü anlatan Mustafa Altunbilek, yıllardır Türkiye’de kadınların hep ezilen kesim olduğunu ifade ederek, gerek işadamları gerekse yönetiminde bulunduğu Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) olarak kadınlara daima sahip çıkmalarının bir sosyal sorumluluk olduğunu belirtti.

 

TPF olarak başlatmayı planladıkları, profesyonel iş yaşamında kadınların aktif rol alması ve eğitimine yönelik takip edecekleri çalışmaların haberini de çalışanlarıyla paylaştı.

 

“Kadının elinin değdiği her iş başarılıdır” diyen Mustafa Altunbilek, Altunbilekler olarak sahada çalışan kadın yönetici oranını yüzde 50’nin üzerinde tutmayı hedeflediklerini önemle belirterek tüm çalışanları alkışladı ve başarılarından dolayı kutladı.

 

Karanfil hediye edildi

Altunbilekler kadın çalışanlarına kırmızı karanfil hediye edildiği buluşmada, mağazalara gelen kadın müşteriler ve çalışanlar da unutulmayarak, tüm mağazalarda da sevginin ve erdemin sembolü tek kırmızı karanfil dağıtımı gerçekleşti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri