Amerika hayallerinizi daha fazla ertelemeyin

12 Kasım 2015 Perşembe

Barst Mukamal & Kleiner LLP şirketinin ortaklarından Emre Özgü, bugün (12 Kasım) iş dünyasının profesyonellerini bir araya getiriyor. Türkiye-Amerika arasında ticaret yapan, yiyecek, tekstil, altın ve mücevher gibi çeşitli sektörlerden şirketlerle de çalışan Emre Özgü, Amerika'da var olan fırsatlardan da bahsedecek

amerika-hayallerinizi-daha-fazla-ertelemeyin

Amerika’nın en eski hukuk bürolarından biri olan Barst Mukamal & Kleiner LLP şirketinin ortaklarından Emre Özgü, bugün “Amerika'da Yeni Yatırım, İş ve Eğitim Fırsatları,  Vize Tipleri ve Vize Başvurusu” konularında uluslararası düzeydeki tecrübe ve deneyimlerini aktarmak üzere iş dünyasının profesyonelleri ile bir araya getiriyor.


Amerika Leigh Ünivesitesi mezunu olan ve New York barosuna kayıtlı olarak 18 yıldır avukatlık yapan Emre Özgü, Amerika’da özellikle göçmenlik üzerine uzun yıllardır çalışıyor. L, E, H, O ve EB5 vizeleri özelinde ciddi tecrübe sahibi olan Emre Özgü ağırlıklı olarak E1, E2 ve EB- 5 yatırımcı vizeleri hakkında deneyimlerini paylaşacak. Daha kârlı, hızlı ve kısa yoldan ilerleyerek önemli fırsatlar yakalama konusunda tavsiyeler verecek olan Özgü, şirketler arası transfer vizesi olarak bilinen L-1 vizesi hakkında da önemli noktalara değinecek.


Hukuksal problemlerle karşı karşıya kalan diğer bir grup olan Türk öğrenciler ve bu alandaki kanunsal değişikliklere de değinecek olan Özgü, Amerika’da iş ve eğitim fırsatları konularında da öğrencilere yol gösterecek paylaşımlarda bulunacak. Türkiye’de çalışmalarını Deliveli Türkmen Danışmanlık Şirketi ile ortaklaşa yürüten Emre Özgü, göçmen olmayan çalışma vizeleri, Green Card süreci, sınır dışı edilme durumları gibi konuların yanı sıra bireysel yatırımcılardan kurumsal şirketlere kadar farklı profillerde müşterilere danışmanlık hizmeti veriyor.


Amerika’da yeni yatırımlar ve girişimler için hukuksal yardım arayan kişi ve kurumlarla çalışan Emre Özgü, Türkiye-Amerika arasında ticaret yapan, yiyecek, tekstil, altın ve mücevher gibi çeşitli sektörlerden şirketlerle de çalışıyor.

Nefes kesen gökdelenleri, dünyaca ünlü anıtları, macera dolu sokakları, eğlence dolu hayatıyla Amerika, herkesin gitme hayali kurduğu bir rüyalar ülkesi. Kültürü, sanatı, tarihi ve daha birçok güzellikleri bünyesinde bulunduran bu fırsatlar ülkesinde kim yaşamak istemez ki?


Emre Özgü kimdir?
Avukat Emre Özgü, 1972 yılında Pennsylvania’da doğdu. 1994 yılında Lehigh Üniversitesi’nde ekonomi eğitimini tamamladı. Amerika’da yaşayan birinci nesil göçmen bir ailelenin çocuğu olduğu için göçmenlik sorunlarını birebir yaşayan ve bu konulardaki hukuksal meselelerin bireyler ve aileleri için ne kadar önemli olduğunu farkeden Özgü, yüksek lisans eğitimine hukuk alanında devam etmeye karar verdi. Bu kararında birçok konuda rol model aldığı abisinin de avukatlığı seçmiş olmasının büyük etkisi oldu. New York Law School’dan J.D. derecesi ile 1997 yılında mezun olan Özgü, New York ve New Jersey barosunun sınavlarını geçerek bu eyaletlerde çalışma hakkı kazandı. Avukatlığa başladığı Barst Mukammal & Kleiner LLP hukuk firmasının bugün ortaklarından biri olan Özgü, evli ve iki çocuk babası.
 


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri