Anadolu Efes’in tarihi Marmara Forum’da basketbol severlerle buluşuyor

28 Mart 2013 Perşembe

Kurulduğu 1976 yılından bu yana Türk basketbol tarihinde önemli zaferlere imza atmış Anadolu Efes Spor Kulübü’nün tarihi Marmara Forum’da canlanıyor

anadolu-efesin-tarihi-marmara-forumda-basketbol-severlerle-bulusuyor

Marmara Forum, kurulduğu günden bu yana kazandığı başarılar ve yetiştirdiği sporcularla Türk basketbolunun göz bebeği olan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün köklü tarihini, “Anadolu Efes: Türk Basketbolunun Lokomotifi” sergisi ile bir kez daha gündeme taşıdı.

Marmara Forum’da 23 Mart-7 Nisan günleri arasında gerçekleştirilecek olan sergide, başta 1996 yılında kazanılan Koraç Kupası olmak üzere, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün kazandığı pek çok kupa yerinde görülebiliyor. ‘Tarih Duvarı’ üzerinde kulübün 37 yıllık başarılı geçmişine ait en önemli bilgilere ulaşabilen Marmara Forum ziyaretçileri, kulübe ve oyunculara ait ilginç parçalarla ve Anadolu Efes oyuncularının birebir maketleriyle fotoğraf çektirebiliyorlar.

Anadolu Efes’in başarılı basketbolcuları Marmara Forum’da
Kazandıkları başarılarla göz dolduran lacivert-beyazlı sporcular, “Anadolu Efes: Türk Basketbolunun Lokomotifi” sergisi kapsamında düzenlenecek imza gününde de Marmara Forum ziyaretçileriyle buluşarak hayranları için unutulmaz bir gün yaşatacaklar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri