Anatolium’dan özel yarışma

04 Kasım 2014 Salı

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş Merkezi sosyal medya takipçilerine özel bir yarışma düzenliyor

anatoliumdan-ozel-yarisma

1 Kasım’da başlayan yarışmaya katılmak isteyenler “Anatolium’da alışverişi seviyorum. Çünkü ….” cümlesini tamamlayıp, en fazla beğeniyi alarak hediye kazanıyor. Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden düzenlenen yarışma 9 Kasım’a kadar sürüyor.

Yarışmaya katılmak isteyen kişiler, Anatolium’da alışverişi neden sevdiklerini Anatolium Ankara Facebook sayfasına mesaj olarak gönderip, Twitter’da #anatoliumankara hashtag’i ile paylaşmalı ya da Instagram’da, Anatolium’da alışveriş yaparken çektikleri bir fotoğrafla birlikte #anatoliumankara hashtag’i ile paylaşmalı.

Facebook, Twitter ve Instagram’da en fazla beğeniyi alan gönderilere; Tekin Acar, Mavi veya Bernardo’dan 50 TL’lik hediye çeki verilecek. Üstelik her gün paylaşımlar arasından 1 kişi de sürpriz hediye çeki kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri