Anavarza’dan doğal krem bal

09 Haziran 2014 Pazartesi

Anavarza Bal, yepyeni ürünü Viva’yı tüketicilerinin beğenisine sunuyor

anavarzadan-dogal-krem-bal

Krem bal, polen ve arı sütü karışımıyla elde edilen doğal bir enerji ve vitamin deposu olan Viva, sağlığına özen gösteren tüketiciler için aranan kan.

Anavarza Viva, süzme bal ve petek balın yanı sıra şifa kaynağı olan krem bal, arı sütü ve polen karışımıyla hem sağlıklı hem de enerji deposu. Özellikle çocukların gelişiminde önemli olan arı sütü, polen ve krem bal üçlüsünün bir araya geldiği karışım Viva’nın büyümeyi hızlandırıcı, yorgunluğu giderici, kansızlığı önleyici ve metabolizmayı düzenleyici etkileri bulunuyor.

Türkiye’de ilk kez Anavarza Bal tarafından üretilen krem bal ile karıştırılan polen ve arı sütünden oluşan Viva, astım, damar sertliği, mide ve bağırsak hastalıkları, romatizma gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkili olurken; cilt ve saç hastalıklarını iyileştirmede de fayda sağlıyor. 200 gramlık kavanozlarda satışa sunulan Anavarza Viva tam bir gençlik iksiri.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri