ANKAmall’un Aşk Tüneli dileklerle doldu

13 Şubat 2015 Cuma

Ece Türkiye tarafından yönetilen ANKAmall’da Sevgililer Günü dolayısıyla oluşturulan “Aşk Tüneli”, çiftlerin mesajları kadar, aşk arayışındakilerin dileklerinin yer aldığı notlarla dolup taştı

ankamallun-ask-tuneli-dileklerle-doldu

ANKAmall, her yıl Sevgililer Günü öncesi olduğu gibi, bu yıl da her yaştan sevgiliye dokunan etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Başkentli âşıkların yoğun ilgi gösterdiği ANKAmall’daki etkinliklerin odak noktası ise artık geleneksel hale gelen “Aşk Tüneli” oldu.

Aşk ve sevgi mesajlarının kaleme alındığı küçük not kâğıtlarının, nazar boncuğu eşliğinde tüllere iliştirildiği Aşk Tüneli, her gün yüzlerce kişinin uğrak mekânı oluyor. Aşk Tüneli’nde, sevgililerin birbirlerine yazdıkları mesajlar kadar, hayalindeki aşkı arayanların dilekleriyle de sıkça karşılaşmak mümkün.

“ANKAmall’da Aşka Yer Açtık” sloganıyla oluşturulan köşe de, aşklarını günün anlamına uygun renk ve görsellikteki bir mekânda fotoğraflayarak, ölümsüzleştirmek isteyenlerce tercih ediliyor.  ANKAmall, bu mekânda çekildikten sonra fotoğrafını kendi instagram hesabında paylaşan ve en çok beğeniyi alan 5 çifti, AVM çatısı altında bulunan Pinoccha’da özel bir yemekle ağırlıyor.

Ayrıca ANKAmall’da, 17.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilen müzik dinletisi etkinliği, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 14.00 – 16.00 saatleri arasında yapılacak. Sevgililer Günü’ne özel bir repertuarın seslendirildiği etkinlik, alışveriş merkezinin ortak alanına kurulan sahnede ziyaretçilerle buluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri