Ankara Optimum’da keyifli yılbaşı eğlenceleri

26 Aralık 2012 Çarşamba

Alışveriş ve yaşam merkezi Ankara Optimum, yaklaşan yeni yılı ziyaretçilerle birlikte birbirinden keyifli etkinliklerle karşılıyor

ankara-optimumda-keyifli-yilbasi-eglenceleri

Bu yılbaşında da  alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Ankara Optimum Outlet, yüzlerce mağaza ve binlerce markasıyla ziyaretçilerin binlerce çeşit hediyeyi indirimli ve avantajlı fiyatlarla seçmelerine yardımcı oluyor.

29, 30 Aralık ve 31 Aralık günlerinde gün boyu eğlence ve sürprizler Ankara Optimum ziyaretçilerini bekliyor. Sevilen sanatçı Mehmet Erdem, hayranlarıyla buluşmaya Ankara Optimum’a gidiyor. 30 Aralık’ta düzenlenecek olan imza gününde sanatçı, Ankaralı sevenleriyle buluşacak.

Küçük ziyaretçilerini de unutmayan Ankara Optimum, minikleri oyun atölyelerine bekliyor. Ankara Optimum AVM, alışveriş yaparken eğlenceli zaman geçirmek isteyen herkesi yeni yıl etkinliklerine katılmaya davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri