Ankaralıların kurbanlık arayışına “Makro” çözüm geldi

17 Ağustos 2017 Perşembe

Makro’da canlı kurbanlık satışları başladı. Sağlıklı kurbanı nereden temin edeceğini düşünen, kesimini hijyenik ortamda ve İslami usullere uygun bir şekilde gerçekleştirmek isteyen Ankaralılar için en uygun adres “Makro Kurban Satış ve Kesim Tesisi.”

ankaralilarin-kurbanlik-arayisina-makro-cozum-geldi

Makro, bu yıl da bayram öncesi yoğun çalışan ve zaman problemi yaşayan müşterilerini unutmadı. Makro ve Uyum müşterileri; Ankara, Kırıkkale, Bolu, Konya, Karaman, Antalya, Mersin, Amasya, Samsun, Ordu, Kayseri, Malatya, Yozgat, İstanbul (Uyum), Tekirdağ (Uyum) da bulunan tüm Makro ve Uyum mağazalarında, paketli küçükbaş kurbanlık hizmetinden faydalanabilecek.

 

Makro’nun Canlı Kurban Satış ve Kesim Tesisi’nde, kurbanlık dananın kilogram fiyatı 22,95 TL. Küçükbaş kurbanlıklar ise; Karaman cinsi kurbanlık koçun kilogram fiyatı 22,95 TL’den; Kıvırcık cinsi kurbanlık koçun kilogram fiyatı ise 23,95 TL’den Makro müşterilerine sunuluyor. Ayrıca Canlı Kurban satışlarında Halkbank Paraf karta özel yüzde 10 indirim avantajı sağlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri