Anneler ve çocuklar Moskova Sirki’yle büyülendi

09 Mayıs 2016 Pazartesi

Anneler Günü dolayısıyla birbirinden renkli etkinliklere imza atan ANKAmall, 7’den 70’e tüm ziyaretçilerine unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. Anneleri için eğitmenler eşliğinde bileklik, çanta, çelenk yapan çocuklar Moskova Sirki ile de heyecan dolu anlar yaşadı

anneler-ve-cocuklar-moskova-sirkiyle-buyulendi

ANKAmall, bu anneler Günü’nü sürprizlerle birlikte zengin aktivitelerle kutladı. Yaratıcı atölyeler ile anneleri için hediyelerini eğitmenler eşliğinde kendileri tasarlayan çocuklar hem öğrendi hem kendi eserlerini hediye etmenin mutluluğunu yaşadı. Güne özel hazırlanan “hediye kalbi” ise yüzlerce hediyeyi annelere sundu.


Atölyelerde bileklik, çanta, çelenk yapmayı öğrenen çocuklar tasarlayıp yapımını öğrendikleri ürünleri annelerine hediye etti. Hediyeler bununla sınırlı kalmadı; özel olarak yüzlerce hediye zarfını annelere sunan “ANKAmall kalbi” kozmetikten giyime, aksesuardan ev eşyalarına kadar çok sayıda hediye ile annelerin mutluluğunu sürprizlerle perçinledi. İki gün boyunca devam eden etkinlikler kapsamında “bahçe atölyeleri” de hem çocuklar hem de büyükler tarafından ilgi ile karşılandı.


Moskova Sirki gösterisi hayran bıraktı
Dans ve akrobasi gösterileri ile izleyenleri hayran bırakan Moskova Sirki, sadece çocukları değil her yaştan ziyaretçiyi hayran bıraktı. Görsel bir şölene dönüşen ve iki gün süren gösteriler renkli görüntülerle hafızalara kazındı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri