Antalya Migros, Mercedes C 180 kazanma şansı sunuyor

01 Kasım 2012 Perşembe

1 Kasım - 31 Aralık günleri arasında Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nden aynı gün içinde toplam 100 TL'lik alışveriş yapın, alışverişinizle bir çekiliş hakkı yakalayın ve yeni yıla yeni bir Mercedes C 180 ile girin

antalya-migros-mercedes-c-180-kazanma-sansi-sunuyor

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde yer alan mağazalardan 1 Kasım - 31 Aralık günleri arasında aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler,  alışveriş fatura/fişleriyle kampanya katılım masasına gelerek fişlerini onaylatacaklar.

Alışveriş fişlerinin onayından sonra, üzerinde iletişim bilgileri yer alan “Fantalya Migros” formunu dolduran katılımcılara yapmış oldukları her 100 TL alışveriş için bir çekiliş numarası verilecek. Kampanya sonucunda yapılacak çekilişle, Antalya Migros Alışveriş Merkezi talihlisi 1 adet Mercedes C 180 marka otomobilin sahibi olacak.

Ayrıca, kampanyaya katılan tüm ziyaretçilerin vermiş oldukları iletişim bilgileri “Fantalya Migros” veri tabanına kaydedilerek, bundan sonraki Antalya Migros Alışveriş Merkezi’ne ait tüm kampanya ve sürprizlerden de faydalanması sağlanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri