Antares yeni yılda hayallerinizi gerçekleştiriyor

29 Kasım 2012 Perşembe

Yönetimini Jones Lang Lasalle’ in yürüttüğü Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi yeni bir yılı yepyeni bir armağan ile karşılıyor

antares-yeni-yilda-hayallerinizi-gerceklestiriyor

Antares, 2012’ye girerken muhteşem bir hediye veriyor. 26 Kasım 2012 – 17 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanyada Antares Kart & Genç Kart sahipleri son model bir Mercedes Model  A 180  Urban otomobil kazanma şansını elde edecek.

Kampanya süresince ziyaretçiler, Antares Kartları ve Genç Kartları ile AVM bünyesindeki tüm mağazalardan yapacakları her 75 TL ve üzeri alışveriş karşılığı Mercedes Model A 180 Urban model otomobil çekilişine katılma şansına sahip olacak. Kazanan talihliler 19 Şubat’ta yapılacak çekilişle belli olacak ve 22 Şubat’ta ilan edilecek.

Antares Kart nedir?
Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi müşterileri, Türkiye’de bir ilk olan, borçlandırmadan ödüllendiren, harcadıkça puan ve hediye kazandıran bankadan bağımsız Antares Kart’a 50 TL’lik alışveriş karşılığında sahip oluyor. AVM müşterileri Antares Kart ile yaptıkları tüm alışverişlerde para puan kazanıyor. Sonrasında puanları karşılığı, Antares AVM içerisinde Antares Kart üyesi olan tüm mağazalardan diledikleri ürünü ücretsiz olarak alabiliyor.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği’nin 2010 Avrupa Pazarlama Ödülleri’nde Satış Pazarlama alanında ödül alan Antares Kart, özel günlerde verdiği para puanlar ile sadık müşterileri için Antares’te alışverişi çok daha cazip kılıyor. Ayrıca Antares Kart sahibi olan kişiye ayrıcalık tanıyan bu kart sayesinde, müşteriler Antares’te yapılan etkinliklerden anında haberdar olmanın yanı sıra, Antares Kart’ı kullandıkça anında sürpriz hediyeler kazanıyorlar. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri