Antares’te günler bereketli, akşamlar eğlenceli

30 Haziran 2014 Pazartesi

Ramazan ayı boyunca fasıldan yarışmalara, ortaoyunundan Aşuk - Maşuk gösterilerine, atölye çalışmalarından ramazanın simgesi Hacivat – Karagöz gösterilerine kadar ramazana özgü ne varsa Antares Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle buluşacak

antareste-gunler-bereketli-aksamlar-eglenceli

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ramazanın huzurunu ve sıcaklığını özel olarak hazırladığı ramazan programıyla ziyaretçilerine sunuyor. Geleneksel keyifler her cuma, cumartesi ve pazar günü Antares AVM ziyaretçilerini bekliyor.

Ramazan ayı boyunca, iftar öncesi ve sonrası fasıl ve ardından Aşuk - Maşuk gösterisi, ortaoyunu, Hacivat – Karagöz, sihirbaz şov ve sürpriz yarışmalarla ramazan ayına özgü geleneksel keyifler Antares Alışveriş Merkezi’nde Ankaralıları bekliyor.

Ayrıca ramazan boyunca Antares Kart ile ikinci 100 TL ve üzeri alışverişlere yiyecek birimlerinde geçerli olan 10TL bonus, tüm Antareslilere hediye.

Antares, ramazanda alışveriş keyfini uzatıyor
Ramazan ayı boyunca her cuma - cumartesi 23.00’e kadar açık olan Antares, ramazanın son haftası her gün saat 23.00’e dek ziyaretçilerini bekleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri