Aqua Florya’da kalıcı bir hediye

20 Aralık 2013 Cuma

Aqua Florya, yeni yılı anlamlı bir sosyal sorumluluk projesiyle karşılıyor

aqua-floryada-kalici-bir-hediye

‘Çocuklar Gülsün Diye’ Derneğiyle ortak bir projeye imza atan Aqua Florya, yeni yıla kalıcı bir eser bırakarak giriyor. Gülben Ergen’in dernek başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneğiyle gerçekleşen bu özel projeyle Aqua Florya, Urfa'nın Harran İlçesindeki Akkuş Köyünde yeni bir anaokulunun temellerini atıyor.

Aqua Florya, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yaptığı bağışla hizmete girecek bu yeni anaokulunu bu yılbaşında ziyaretçilerine armağan edecek.

5 Aralık 2013 - 3 Şubat 2014 tarihleri arasında Aqua Florya'da 50 TL ve katları alışveriş yapan herkesin katılabileceği kampanyada, kazanan şanslı ziyaretçi, bu anaokuluna kendisinin veya sevdiklerinin ismini vererek kalıcı bir yeni yıl hediyesine sahip olacak.

Kampanya süresince Aqua Florya’yı ziyaret eden tüm çocuklar, hazırlanan temsili anaokulunda eğitici ve öğretici aktivitelerle keyifli zaman geçirme şansı yakalayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri