ArenaPark’tan kadınlara hediye

06 Mart 2013 Çarşamba

ArenaPark, 8-14 Mart günleri arasında El Emeği Göz Nuru Karma Sergisi düzenliyor. Sergide, ArenaPark Halk Eğitim Merkezi’nde kurs gören kadınların ebru, resim, mozaik, çini, fotoğraf ve ahşap boyama eserleri yer alacak

arenaparktan-kadinlara-hediye

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın emeğine katkıda bulunmak için özel bir etkinlik yapıyor. ArenaPark, ArenaPark Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle 8-14 Mart günleri arasında ‘El Emeği Göz Nuru Karma Sergisi’ düzenliyor.

Sergide yer alan tüm eserlerin ArenaPark Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapıldığını belirten ArenaPark Alıveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Yaptığımız bu etkinlikle hem kurslarımıza katılan kadınları desteklemiş hem de yaratılan eserleri gözler önüne sermiş oluyoruz” dedi.

ArenaPark Alt Çarşı Avrupa Konutları Girişi’nde yer alan El Emeği Göz Nuru Karma Sergisi’nin büyük ilgi görmesini beklediklerini söyleyen Erkoç, “Sergide Kasım ayından buyana kurs gören kadınlarımızın ebru, resim, mozaik, çini, fotoğraf ve ahşap boyama eserleri sergilenecek” diye konuştu.

Ücretsiz atölye çalışması
Kadınların günlük hayata daha fazla katkı sağlamasını amaçlayan ArenaPark’taki etkinlikler sergiyle sınırlı değil. ArenaPark, 9 Mart Cumartesi günü sadece kadınların katılabileceği bir atölye çalışması düzenliyor. Ücretsiz olan atölye çalışmaları saat 13.00 ile 18.00 arasında gerçekleşiyor.

Kadınlara özel atölye çalışmasında ebru sanatı, hat sanatı, ahşap boyama, fotoğrafçılık ve resim dersi işlenecek. Atölye çalışmaları ArenaPark Alt Çarşı’da Avrupa Konutları Giriş kısmında yapılacak. Ayrıca yine Cumartesi günü ArenaPark’ta keman ve gitar dinletileri olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri