Armada, otizmli çocukların eğitimine destek oluyor

02 Nisan 2013 Salı

Armada Alışveriş Merkezi, Nisan ayı içerisinde bünyesinde gerçekleştireceği etkinlikler ile otizmli çocuklara destekleyerek yapılan alışverişlerin belirli bir tutarını ziyaretçilerinin yerine otizmli çocukların eğitimi için İlgi Otizm Derneği’ne bağışlayacak

armada-otizmli-cocuklarin-egitimine-destek-oluyor

Tüm dünyada otizm konusunda farkındalık yaratmak ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla, 2008 yılında Birleşmiş Milletler tarafından “ Nisan Ayı da Otizm Farkındalık Ayı” olarak ilan edildi. Armada Alışveriş Merkezi, bugün (2 Nisan) başlayan “Otizm Farkındalık Ayı” çerçevesinde otizmde eğitimin önemini vurgulamak, erken teşhis ve tedavinin yaygınlaştırılması hedeflemek amacıyla birbirinden faklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

İlgi Otizm Derneği’nde eğitim gören otizmli çocukların gerçekleştirdiği Ebru ve Fotoğraf Sergisi’nin açılışı bugün 11.30’da gerçekleştirilecek. Ayrıca Armada’da otizmli çocuklar Nisan ayı boyunca otizm farkındalığını yaratmak amacıyla dans gösterileri, müzik/keman dinletileri, flash mob, ebru ve sanat atölyesi çalışmaları gerçekleştirecekler.

Armada Alışveriş Merkezi ayrıca, Nisan ayı içerisinde Armada Kart ile yapılan alışverişlerin yüzde 1’ini ziyaretçileri adına otistik bireylere daha güvenli bir gelecek hazırlayabilmek, eğitim-öğretim altyapısı oluşturulması için İlgi Otizm Derneği’ne bağışlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri