Arow’dan yeni yıl indirimi

16 Ocak 2014 Perşembe

Arow, 2014’e hızlı bir indirim kampanyasıyla başladı. Arow’un yeni kampanyasında ayakkabı, çanta, bot, çizme, babet, spor ayakkabı tasarımlarında yüzde 70’e varan indirim fırsatı sunuluyor

arowdan-yeni-yil-indirimi

Yüzde 70’e varan indirimler Arow’da. Arow, yeni yıl kampanyası düzenliyor. “Sizinde Bir Arow’unuz Olsun” sloganıyla öne çıkan kampanyada 19.90 TL’den başlayan fiyatlar ayakkabı tutkunlarını sevindiriyor. Arow, kadın, erkek, genç, çocuk ve spor koleksiyonları ile tüm ailenin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

2014’ün çarpıcı indirim kampanyası Arow’dan geldi. Arow, ayakkabı tutkunları için sadece 19.90 TL’den başlayan cazip fiyatlar sunarken indirim oranı ise yüzde 70’i buluyor. Arow’da uzun çizmeler, trend botlar, renkli babetler, klasikten abiyeye zengin ayakkabı seçenekleri ve spor ayakkabılar ziyaretçilerini bekliyor.

Çok seçenekli çanta modelleri de sunan Arow, özgün tasarımları ile farklı seçenekler sunuyor. Arow’da, siyah, taba, kahverengi gibi klasik renkler ayakkabı, çizme ve bot tasarımlarında ağırlığını koruyor ama kırmızı, mavi, pudra rengi, bej, lacivert, yeşil gibi canlı renkler de iddialı tasarımlarla sunuluyor. Fiyonk, swarovski taşlar, kurdele, bant gibi aksesuar detayları ile çarpıcı görünümlere kavuşan ayakkabılar her kadına hitap ediyor.

19.90 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 70’e varan indirim kampanyasıyla kadın, erkek, çocuk, genç tüm ailenin ihtiyaçlarına cevap veren Arow tasarımlarını, Arow Mağazalarından veya www.arow.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri