‘Aşk Sana Benzer’ filmi galası Antalya’da gerçekleşti

02 Şubat 2015 Pazartesi

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in beraber rol aldıkları Aşk Sana Benzer filmi galası, ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi Cinetime Sinemaları’nda yapıldı

ask-sana-benzer-filmi-galasi-antalyada-gerceklesti

Sezonun iddialı filmlerin biri olan, ’Aşk Sana Benzer’ filminin Antalya galasına Antalyalı izleyiciler büyük ilgi gösterdi. Galaya başrol oyuncuları Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve Selim Bayraktar katıldı. Uzun süredir birliktelikte oldukları ileri sürülen iki oyuncu hayranlarının karşısına el ele çıktı.

Hayranları oyuncular ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Cinetime Sinemaları’nda yapılan özel film gösterimi öncesindeki törende ünlü oyuncular izleyicilerin ve basının sorularını yanıtladı. Sinema filmi çekmenin kolay olmadığını söyleyen Burak Özçivit, “Bu filmde cep telefonu, televizyon hatta teknolojik alet yok. Yeşilçam’da aradığımız aşkın hikayesi ve naifliği var. O yüzden size böyle bir film yaptık, Antalya’da sizinle bir arada olmak çok güzel. Daha önceki galalarımızda da ilgi büyüktü ancak en yoğun ilgiyle Antalya’da karşılaştık. Gösterdiğiniz ilgiye de çok çok teşekkür ederiz” dedi.

Beş ayrı salonda gösterimi yapılan filmin galası için gelen Evcen ve Özçivit, filmin gösterildiği tüm salonları gezerek seyirciyi selamladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri