Astoria AVM’de sürprizler bitmiyor

14 Kasım 2012 Çarşamba

Astori AVM, alışverişinizi ve geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirmek için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor

astoria-avmde-surprizler-bitmiyor

Yüzlerce yerli ve yabancı markayı bünyesinde barındıran Astoria Alışveriş Merkezi, 2010 yılından bu yana sürdürdüğü geleneksel Ortaköy’ün takı ve el sanatları pazarını bu yıl da 1 – 30 Kasım günleri arasında ziyaretçilerine sunuyor.

Astoria AVM -2’nci katta Kasım ayı boyunca kurulacak olan pazarda özgün baskı çanta ve cüzdan çeşitleri, bijuteri, gümüş takı, Osmanlı takıları, şal, keçe, magnet, porselen masklar, tütsü, doğal taş, deri takı ve ev aksesuarları gibi pek çok stantla hizmet verecek.

Yakınlarınıza ve sevdiklerinize yeni yılda veya özel günlerde kişiye özel çeşitli hediyeler almak ve kendinizi de şımartmak için bu fırsatı kaçırmayın. 1 – 30 Kasım günleri arasında Astoria AVM’ye gidip bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri