Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü Renkler İçinde

04 Kasım 2013 Pazartesi

Geçtiğimiz ay faaliyete giren Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü, Kasım ayında farklı etkinlikler düzenliyor

atakoy-a-plus-avm-cocuk-kulubu-renkler-icinde

Ataköy A Plus AVM kulüp üyeleri, sanat etkinliği düzenliyor. Etkinlikte, kulüp üyeleri bir ay boyunca dünyaca ünlü ressamların dünyaca ünlü eserlerini inceleyecek ve içlerindeki yaratıcı potansiyeli uzmanlar yardımıyla açığa çıkaracak.

Dün ( 3 Kasım) başlayan ve 24 Kasım gününe kadar devam edecek etkinlikte, “Renkler İçinde, Renklerin İçinde” adlı aktivite programı, her güne bir ressam konseptiyle rengarenk bir atmosferi ziyaretçilere sunacak.

Henri de Toulouse-Lautrec, Joan Miro, Wassily Kandinsky, Pablo Picasso’nun modern sanat müzelerindeki paha biçilmeyen eserleri, kolaj-resim tekniğiyle çocuklar tarafından reprodüksiyon olarak uygulanacak.

Ayrıca, gün sonlarında da mutfak atölyesi düzenlenecek. Düzenlenen mutfak atölyelerindeyse yemeğin bir tasarım işi olduğu herkese anlatılacak. Programın ilerleyen günlerinde de, Sevinçer Masal Tersanesi Kukla Tiyatrosu etkinliklere dâhil olacak.

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü, Kasım ayı boyunca her Pazar günü, 14.00- 18.00 saatleri arasında açık kalacak. 3-14 yaş grubundaki tüm çocuklara ücretsiz hizmet verecek olan kulüp aktivitelerine katılım da tamamen ücretsiz gerçekleşiyor. Kulüp, Çocuk Gelişim Uzmanları ve Lisanslı Sanat Eğitmenlerinden oluşan bir ekip tarafından yönetiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri