Atasay ve Asgold’un tasarımları İstanbul Jewelry Show’da yer alacak

19 Mart 2013 Salı

Her yaşam biçimine uygun altın ve mücevherat tasarımlarıyla yıl boyunca tüketicilerin yaşamlarındaki tüm özel günleri değerli kılan Atasay Mücevherat, bu yıl 36’ncısı düzenlenen kuyumculuk ve mücevherat sektörünün buluşma platformu, ‘İstanbul Jewelry Show’da tasarımlarıyla göz kamaştıracak

atasay-ve-asgoldun-tasarimlari-istanbul-jewelry-showda-yer-alacak

Atasay Mücevherat, fuarda 250 Bin TL değerindeki pırlanta gerdanlık başta olmak üzere toplam 11 alt markası ile yeni koleksiyonlarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Türk mücevherat sektörünün son üç kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Mücevherat Grubu, Atasay ve Asgold markalarıyla bu yıl da İstanbul Jewelry Show’da (İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı) yerini alacak. 21-24 Mart günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) gerçekleşecek fuarda ürünlerini 7. Hall’de F02-18, G01-17, G02-12 ve H01-11 no’lu standlarda sergileyecek olan Atasay’ın 250 TL ile 250 Bin TL fiyat aralığındaki birbirinden şık ve eşsiz tasarımları ile yeni koleksiyonları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Fuarda sergilenecek ürünler arasında; Atasay’ın dünya trendlerini harmanlayarak tasarladığı elmas ve pırlantalı modelleri, siyah ve kahverengi pırlantaların kullanıldığı özel tasarımlar, antik elmas görünümlü taşlı modeller, pırlanta ve elmasla süslenmiş değerli (zümrüt, safir, yakut) ve yarı değerli (blue topaz, ametist, turmalin vb) taşlı ürünler; 8 ayar ve 18 ayar beyaz ve rose altın, zirkon taşlarla bezenmiş 14 ayar yeşil-beyaz ve kırmızı altın ürünler yer alıyor.

Atasay Mücevherat’ın 250 Bin TL değerindeki pırlanta gerdanlığının ise görkemli tasarımıyla bu yıl fuarda çok ilgi çekmesi bekleniyor. Fuarda sergilenecek yeni koleksiyonların arasında Anadolu’nun tarihi kültürel zenginlikleriyle harmanlayan Myras’ın tasarımları da görülmeye değer. Her biri ayrı konseptten esinlenen Myras’ın 2013 koleksiyonuna bir devre damgasını vuran Mimar Sinan ilham verdi.

Osmanlı İmparatorluğu döneminde yarım yüzyıl boyunca Baş Mimarlık etmiş ve imparatorluğun gücünü simgeleyen başyapıtların uygulanmasında birinci derecede rol alan Mimar Sinan’ın tasarım izlerini yansıtan Myras “Bir Devrin Mirası: Mimar Sinan” koleksiyonundaki özgün tasarımlar da ilk kez İstanbul Jewelry Show’da sergilenecek. Koleksiyon yeşil altın, pembe (kırmızı) altının kullanıldığı  yüzük, bilezik, takım, gerdanlık, derili bileklik gibi ürün gruplarından oluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri