Atatürk, Forum Kayseri’de fotoğraflarla can buluyor

12 Kasım 2012 Pazartesi

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Kayseri ziyaretlerini konu alan fotoğraf sergisi 10-14 Kasım günleri arasında Forum Kayseri’de ziyarete açık olacak

ataturk-forum-kayseride-fotograflarla-can-buluyor

Atatürk, ölümünün 74’üncü yılında Forum Kayseri’de çeşitli etkinliklerle anılıyor. Ulu Önder’in en çok ziyaret ettiği illerden biri olan Kayseri’de çekilmiş ve yakın tarihe de tanıklık eden fotoğraflar Forum Kayseri sergi salonunda ziyaretçi ile buluşacak.

10 Kasım etkinlikleri kapsamında, serginin açılışı saat 11.30'da Bahçeşehir Koleji’nin minik öğrencileri tarafından yapılacak. Katre Müzik Okulu öğrencileri ise saat 20.00’de Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan bir repertuarı ziyaretçiler için seslendirecek.

Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin kendi el yazıları ile Ata’ya olan duygularını satırlara döktüğü mektuplar ise “Kayseri’de Atatürk” isimli sergide gösterilecek. Sergi 14 Kasım’a kadar ziyaret edilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri