Atlantis’te ramazan ayı dopdolu!

24 Temmuz 2012 Salı

Yönetimini Jones Lang Lasalle’in yürüttüğü Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, düzenleyeceği sürpriz kampanyalar ve indirimleriyle ziyaretçilerine keyifli bir ramazan ayı yaşatmaya hazırlanıyor

atlantiste-ramazan-ayi-dopdolu

Ramazanın sıcaklığını, huzurunu dostları ve aileleriyle paylaşmak isteyen Ankaralılar, Atlantis alışveriş Merkezi’nde yer alan Ramazan Sokağı’nda geleneksel kıyafetler içinde, küçük stantlardan alışveriş yapabilecek, otantik ürünlerden satın alabilecek, çay kahvelerini içebilecek, ayrıca ücretsiz şerbetin tadına bakabilecek.

Ramazan ayına özgü geleneksel keyifler, iftar öncesi ve sonrası fasıl, Aşuk-Maşuk gösterisi, ortaoyunu, Hacivat – Karagöz ve sema gösterileri, çocuklar için eski Osmanlı oyunları da Atlantis’te başkentlileri bekliyor olacak.

Tüm ziyaretçilerin ramazan ayı boyunca yapacakları 50 TL’lik alışverişlerinde kampanya dahilindeki yiyecek birimlerinden 1 alan, 1 bedava menü kazanıyor. Atlantis’te dopdolu geçecek ramazan ayı etkinlik programı ve detaylı bilgi, www.atlantisavm.com.tr ya da facebook/atlantisavm sitesininden öğrenilebilir.


 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri