Avenue Bodrum AVM 31 Mayıs’ta açılıyor

23 Mayıs 2013 Perşembe

Yatırımını Türkmenoğlu İnşaat’ın, kiralama ve yönetimini Avm MFİ Partners’ın gerçekleştirdiği Avenue Bodrum AVM, 31 Mayıs’ta kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Etkinlik ve aktivite alanları ile Bodrum’un yeni buluşma noktası olmayı bekleyen Avenue Bodrum AVM, gündüz ve gece konsepti ile birçok ilki içinde barındıracak

avenue-bodrum-avm-31-mayista-aciliyor

Mimari proje anlayışı, cadde konsepti, olağan üstü peyzajı ve havuz şovlarıyla Avenue Bodrum AVM, Bodrum aşıklarının yaşadıkları duygu ve davranışları yeniden canlandırmayı hedefliyor. 50 mağaza ve beldeye ilk kez gelecek olan markaları ile buluşma noktası olmayı amaçlayan Avenue Bodrum AVM, ilkleri ve özel tasarlanmış olan saat kulesiyle de Bodrum’un simgelerinden biri haline gelmeyi hedefliyor.

Bodrum merkez ile Bitez arasında yer alan Konacık’ta ve diğer beldelere giden ana arter üzerinde 400 metrelik cephesi ile yer alan Avenue Bodrum AVM, Bodrum merkeze 5 dakika mesafede ve Milas Bodrum havaalanına 30 dakika uzaklıkta. Bulunduğu lokasyon itibarıyla stratejik önem taşıyan, ana geçiş yolu üzerinde yer alan AVM, toplu taşıma, yaya trafiği ve otopark kolaylığı ile yüksek sayıda ziyaretçi sayısı hedefliyor.

Tüm markaların “Exclusive Consept” mimari anlayışı ile açacakları mağazalar, özel dekorasyonlu iç ve dış alanları, Bodrum’a özel limon ağaçları, begonviller, rahat ve güvenli alışveriş, dinlenme alanları, süs havuzları ve ışık gösterileri ile uzun ve keyifli saatler yaşatmak amacıyla özel olarak tasarlandı.

Avenue Bodrum AVM ziyaretçileri aksesuardan gıdaya, tüm ihtiyaçlara hitap edecek elektronik marketten hipermarkete, ev tekstilinden züccaciyeye, seçkin giyim markaları ve yeme-içme alanlarına kadar her çeşit ihtiyaçlarını tek çatı altında kolayca bulabilecek. “Arka Bahçe”, “Begonvillage” konsepti ile mis kokulu ağaçları altında ve ön cephede Bodrum sanatçıları 3 boyutlu çalışmaları ile tüm ziyaretçileri büyülemeye hazırlanıyor.

Avenue Bodrum AVM genel özellikleri:
Toplam alanı: 15 bin metrekare
2 AVM katı – cadde konsepti
Bodrum evleri konseptli mimari anlayışı
50 mağaza ve yeni markalar
650 araçlık açık - kapalı otopark
Vale parking
Sadri Alışık Kültür Merkezi
Metin Zakoğlu Cafe Theatre
Açıkhava konseptli restoran ve cafeler
Süs havuzları
Sergi alanları
Hipermarket
Elektronik market
Çocuk oyun alanları
Özel oyun havuzları
Buz pateni pisti
Açık hava sineması
Pilates stüdyosu

Markalar:
Paşabahçe, Mavi, Crocs, Gelato Ice Cafe, The Winston Blender, Cafe Theatre, Dodici, Özsüt, Park Bravo Group, Starbucks, Ramsey, So Chic, Colin’s, B&G Store, Çağdaş Optik, English Home, Sport Works, Glingerie, Devecioğlu Saat, Mudo Collection, Quicksilver, Ataköy Ayakkabı, Adil Işık, Sadri Alışık Kültür Merkezi, BRN Yatak, Galatasaray Store, Toru Entertainment, Samsung, Migros, Turkcell, Fenerium, Pilates Studio, İce Feet Buz Pisti, Cinemarine Açık Hava Sineması, Bodrumdaki Oyuncakçı, Hera Kuaför, Kartal Yuvası, Bodrum Rent A Car, Defne Parfümeri, Teknosa, Mamidii Köfte, Uludağ İskender, Şirin Döner, Makaroni, Pizza Tomato, Bodrum Burger & Wrap, Gönül Sofrası…Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri