Avenue Bodrum, Gülşen’le açıldı

24 Haziran 2013 Pazartesi

Bodrum'un en yenisi Avenue Bodrum AVM, Gülşen konseri ile açılış yaptı

avenue-bodrum-gulsenle-acildi

Türkiye'nin gözde turizm cenneti Bodrum'un yeni gözdesi Konacık beldesinde açılan Avenue Bodrum AVM hizmete girdi. 1 Haziran itibarıyla kapılarını ziyaretçilere açan Avenue Bodrum AVM’nin sahibi Vedat Türkmen'in ev sahipliğinde geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Gülşen Konseri ve Ozan Çolakoğlu After Party Bodrumlulara eğlenceli bir gece yaşattı.

Alışveriş merkezinin Genel Müdürü Dilek Kurt’un açılış konuşmasının ardından, pop müziği sanatçısı Gülşen'in yeni albümünden oluşan performansı, yaklaşık 15 bin kişilik izleyici topluluğu ile cadde üzerine dolup taşarak açık hava konserine döndü. 

Muğla'nın metrekare bazında en büyük mağazalarına sahip olan Avenue Bodrum AVM’de Teknosa, Paşabahçe, Migros, Park Bravo Grup, Mudo Collection gibi birçok ünlü markanın mağazaları hizmet vermeye başladı. Avenue Bodrum AVM’nin en yeni markası Dodici Cafe ise bu yaz ünlülerin uğrak adresi olmaya aday.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri