Batı Anadolu’ya yeni proje

22 Kasım 2013 Cuma

ECE Türkiye ve Afyon Girişim AŞ, Batı Anadolu’daki yeni Alışveriş Merkezi projesini tanıttı

bati-anadoluya-yeni-proje

Türkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi projelerinin geliştirilmesi, planlanması, gerçekleştirilmesi, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet veren ECE Türkiye, Batı Anadolu’da Afyonkarahisar’da hayata geçirilecek yeni alışveriş merkeziyle Anadolu’da büyümeye devam ediyor.

Projenin yatırımcısı Afyon Girişim AŞ’yle yapılan anlaşma gereğince ECE Türkiye, alışveriş merkezinin konsept planlamasını, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlenecek.

42 bin metrekare kiralanabilir alana sahip yaklaşık 160 mağazadan oluşan projede, ulusal ve uluslararası moda markaları, çok katlı mağaza, hipermarket, teknoloji market, sinema, eğlence üniteleri ve 2 bin kişi oturma kapasiteli yeme içme alanının yanısıra dünya mutfağından örnekler sunan seçkin kafe ve restoranlar da yer alacak. Açık ve kapalı olmak üzere toplam bin 150 araç kapasiteli otoparkın da bulunduğu, harfiyat çalışmaları devam eden projenin inşaatına Aralık 2013’te başlanması ve alışveriş merkezinin 2015 yılında açılması planlanıyor. Afyon’daki Alışveriş Merkezi’nin toplam yatırım hacminin yaklaşık 120 Milyon ABD Doları olması öngörülüyor.

ECE Türkiye Genel Müdürü, Andreas Hohlmann, „Afyon, Batı Anadolu’da çok stratejik bir lokasyonda yer alıyor. Önemli merkezleri birbirine bağlayan kara ve demiryolları Afyon’dan geçiyor. Bizim projemiz de Afyon şehir merkezinde hayat bulacak. Afyon’un kalp atışlarının duyulacağı bu önemli projede, yatırımcımızla yaratacağımız sinerji ve bizimle ilerleyeceklerine inandığımız seçkin markalar ile bölgeye değer katacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Afyon’un eski otogar alanında yapılacak alışveriş merkezi projesi, şehrin tam merkezinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya yollarının kesişiminde yer alıyor. Hem özel, hem de toplu taşıma araçları ve yaya yoluyla kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda. Kentsel dönüşüm kapsamında yeni konut projelerinin planlandığı çekim alanında yaklaşık 700 bin kişi yaşıyor.

Perakende Günleri 2013 kapsamında düzenlenen proje tanıtım toplantısında konuşan, Afyon Girişim AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karacak, „Afyonlu işadamları tarafından Afyon için yapılan bu projenin, şehrimizin yüzakı projelerinden olacağına inanıyoruz. Bu önemli projede, ECE Türkiye ile ilerlemekten mutluluk duyuyoruz. ECE Grubu’nun ulusal ve uluslararası alandaki deneyimini de arkamıza alarak başarı kazanacağımıza inanıyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri