ECE Türkiye, Park Vera AVM’yi portföyüne kattı

15 Ağustos 2013 Perşembe

Türkiye’de büyümeye devam eden ECE Türkiye, 2014 yılında açılacak olan Park Vera Alışveriş Merkezi’ni yönetim portföyüne katıyor

ece-turkiye-park-vera-avmyi-portfoyune-katti

Türkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi projelerinin geliştirilmesi, planlanması, gerçekleştirilmesi, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet veren ECE Türkiye, 2014 ilkbaharında Ankara’da açılacak olan Park Vera Alışveriş Merkezi’nin kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlendi.

İnşaatına 2012 yılında başlanan Park Vera, dört kat ve 40 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde faaliyet gösterecek olan yaklaşık 100 mağaza, yeme-içme alanı, ka-fe/restoranlar ile 2 bin 500 araç kapasiteli otoparktan oluşacak. Alışveriş merkezinin 2014 yılı ilkbaharında kapılarını ziyaretçilerine açması planlanıyor.

Park Vera Alışveriş Merkezi’nin yatırımcısı olan Başkent AŞ’nin hissedarları, aynı zamanda ECE Türkiye’nin geçtiğimiz Temmuz ayında yönetimini devraldığı Acity Alışveriş Merkezi’nin de yatırımcı ortakları. Acity ve Park Vera Alışveriş Merkezi’nin toplam yatırım hacmi, 325 milyon dolar.

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, “Ankara’da Acity’nin ardından, yatırımcı grup Başkent AŞ’nin önümüzdeki yıl açılacak olan yeni projesi, Park Vera Alışveriş Merkezi’nin de yönetimi ve kiralama faaliyetleri için ECE Türkiye’yi seçmiş olmalarından büyük mutluluk duyuyoruz. Türk alışveriş merkezleri sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle, her iki alışveriş merkezini de gerek müşterilerimiz, gerek perakendeciler ve gerekse yatırımcılarımız için başarıyla konumlandıracağımıza inanıyoruz” dedi.

Ankara’nın gelişmekte olan yerleşim bölgesi Batıkent’te yer alan, Park Vera Alışveriş Merkezi’nin şehrin ana arterlerinden olan İstanbul Yolu üzerindeki konumu, ziyaretçilerin özel ve toplu taşıma araçları ile alışveriş merkezine kolaylıkla ulaşabilmelerine olanak sağlayacak. Park Vera’nın çekim alanında yaklaşık 3,4 milyon kişi yaşıyor.

Park Vera, ECE Türkiye tarafından yönetilecek olan 13’üncü alışveriş merkezi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri