JLL Türkiye biyolojik çeşitliliğe önem veriyor

17 Kasım 2014 Pazartesi

JLL Türkiye ekibi, ülkemizdeki biyolojik çeşitliliğin devam etmesine destek olmak amacıyla Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) yararına 16 Kasım Pazar günü İstanbul Maratonu’nda koştu

jll-turkiye-biyolojik-cesitlilige-onem-veriyor

Ticari gayrimenkul üzerine danışmanlık hizmeti sunan JLL Türkiye’nin ekibi, Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) yararına dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan İstanbul Maratonu’na katıldı. JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş da dâhil olmak üzere farklı departmanlardan 35 çalışan, 16 Kasım Pazar günü Asya ile Avrupa arasındaki parkuru sürdürülebilir yaşama destek olmak amacıyla koştu.

JLL Türkiye, WWF-Türkiye ile bir işbirliğine imza atarak WWF-Türkiye’nin yürüttüğü “Türkiye’nin Canı Kampanyası” kapsamında koruma altına alınan ve ülkemizde nesli tükenmek üzere olan dağ ceylanlarını korumak adına bir adım attı. Yüzlerce bitki ve canlı türüne ev sahipliği yapan Türkiye’nin doğal zenginliğinin tehlike altında olduğuna dikkat çeken JLL Türkiye, 200’den az sayıda kalan dağ ceylanlarının soyunun devam etmesi için koştu. JLL Türkiye, doğal değerlerimizin korunmasına yönelik projelere kaynak yaratmak amacıyla başlatılan Türkiye’nin Canı Kampanyası’nı destekledi.

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, JLL ailesi olarak sürdürebilir yaşamı desteklemekten gurur duyduklarını belirtti ve “JLL ailesi olarak ülkemizdeki biyolojik çeşitliliğin korunması için adım atmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sürdürülebilir yaşama dikkat çekmek için böyle bir etkinliğin parçası olarak WWF-Türkiye’nin Türkiye’nin Canı projesini destekledik. Sosyal sorumluluk projelerine destek veren ve doğayı önemseyen bir kurum olarak önümüzdeki dönemde de bu tarz işlere imza atmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri