Kemal Tanca, Siirt Andera Park AVM’de

01 Ağustos 2014 Cuma

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi yapılan Andera Park AVM ailesine Kemal Tanca da katıldı

kemal-tanca-siirt-andera-park-avmde

Andera Park AVM, Kemal Tanca’yı da bünyesine katarak yeni model yaz trendleri ile Siirt halkına hizmet vermeye devam ediyor. 2013 Haziran da hizmet veren Andera Park AVM, Siirt’in işlek caddelerinden Cengiz Topel Caddesi’nde konumlanıyor. 3 tarafı ana cadde ile çevrili olan AVM Siirt Üniversitesi öğrenci yurtlarına, yeni çevre yolu bağlantılarına ve bölge hastanesine 200 metre mesafede bulunuyor.

Andera Park bulunduğu konum itibarıyla civarda yapılmaya devam edilen ve yapılacak olan konutların değerini de artırıyor. Tüm şehir içi toplu taşıma araçları yanı sıra, çevresinde birçok yaşam alanı olan, yürüyerek rahatça ulaşılabilen, AVM barındırdığı bu özelliklerle Siirt’in gözde yatırımlarından biri. 350 araçlık otopark da dahil olmak üzere 5 kat ve 24 bin metrekare kapalı alanda, 14 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı bulunan Andera Park AVM de 2M Migros, LC Waikiki, Tekzen, Bimeks, Defacto, Teknosa, Burger King, Flo, Kiğılı, US. Polo, Hatemoğlu, Armine, Kompedan, Flormar, Samsung, Bowling ve daha  50 mağazaya yakın ulusal birçok mağaza ile  hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri