AVM yöneticileri Taurus’ta buluştu

14 Ekim 2014 Salı

Çok sayıda AVM’nin üst düzey yöneticilerini bir araya getiren ‘Mola Tadında’ kahvaltı etkinliği, oldukça yoğun geçen iş yaşamında nefes aldırdı

avm-yoneticileri-taurusta-bulustu

AVM Partners tarafından yönetilen ve  “Herkesin AVM’si” olarak bilinen Taurus AVM, Başkent’in sosyal ve ticari yaşamında önemli rol oynayan AVM’lerin yöneticilerini bir araya getirdi. Tanışma, kaynaşma ve sorunları dile getirme amacıyla davet edilen,  AVM üst düzey yöneticileri Taurus AVM’de Popsy Rocksy Cafe&Bistro’da kahvaltıda buluştu.

Bayram nedeniyle oldukça yoğun geçen bir dönemin ardından Taurus AVM, stresten uzak, mola tadında bir etkinliğe imza atarken, yöneticiler bu tarz etkinliklerin sürekli olması yönünde görüş bildirdi.

Ankara’da çok sayıda AVM’yi yöneten meslektaşlar; kentin sosyal, kültürel ve ticari yaşamına yön verdikleri, bu nedenle sektörel ve etkinlik anlamında bilgi alışverişinin Başkent için önemli olduğuna dikkatleri çekti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri