Avrupa’nın en büyük Coffeeshop’u Adana’da

26 Aralık 2014 Cuma

Schärf Grup bünyesinde bulunan Viyanalı kahve zinciri Coffeshop Company büyümeye devam ediyor. İstanbul dışındaki ilk şubesini Adana’ya açan kahve zinciri, bu şube ile Avrupa’nın en büyük Coffeeshop Company’sini Türkiye’ye kazandırmış oldu

avrupanin-en-buyuk-coffeeshopu-adanada

Viyana kahve kültürünü ve yemeklerini yansıtan Coffeshop Company, Türkiye’ye 2012 yılında giriş yaptı. Kısa sürede Türkiye’de büyüyen şirket, en yeni ve en büyük şubesini Adana Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde açtı.

Toplamda bin metrekarelik bir alanda yer alan şubede diğerlerinden farklı olarak çocuk oyun bölümü, çalışma ve toplantı bölümü de yer alıyor. Avrupa’nın en büyük Coffeeshop Company’sini Türkiye’ye kazandıran şube sahibi Ali Murat Okyay, “Coffeeshop Company dünyaca tanınmış büyük bir kahve zinciri. Kahve çekirdeklerinin yetiştirilmesinden sunumuna kadar tüm aşamalarda bizzat yer alıyorlar. Bu da iyi kahvenin ortaya çıkmasına büyük katkı sağlıyor. Coffeeshop Company ailesine katılmış ve global bir marka ile iş birliği yapmış olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.

Türkiye’de kahve tüketiminin her geçen gün arttığını buna bağlı olarak da markalı kahve zincirlerinin hızla geliştiğini belirten Coffeshop Company Türkiye Genel Müdürü Ceyhan Pusmaz, “Markamıza başta İstanbul olmak üzere Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Konya gibi illerden yoğun talep alıyoruz. 2015 yılı sonuna kadar Türkiye genelinde 20 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Kendi kahvesini kavuran ve kendi ekipmanlarını üreten, bünyesinde bir kahve akademisi de bulunan Coffeshop Company, 30 ülkede 400’e yakın şube ve binlerce Corner ile hizmet veriyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri