Azda Marketleri'nde yeni dönem

25 Nisan 2013 Perşembe

Azda Marketleri’nin İcra Kurulu Başkanlığı’na Kemal Tanıl getirildi

azda-marketlerinde-yeni-donem

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 10 şubesiyle hizmet veren Ege PERDER üyesi Azda Marketleri’nin İcra Kurulu Başkanlığına dün (24 Nisan) Kemal Tanıl atandı. Tanıl, Azda markalarının süpermarket, discaunt, e-ticaret ile ilgili yeni dönem stratejilerini belirlemek ve yeni açılacak kanalların firmanın en önemli satış kanallarından biri haline gelmesi dahil Türkiye’deki tüm yapılacak oluşum ve operasyonunu yönetecek. Tanıl, İcra Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlük görevlerini birlikte yürütecek.

12 Nisan 1960 İstanbul Fatih doğumlu olan Kemal Tanıl, Fatih İlköğretim, Bozdoğan Ortaokulu ve Vefa Lisesi’ni bitirdi. Yükseköğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Yaklaşık 30 yıldır perakende sektöründe çalışan Tanıl, CarrefourSA, Gima, Endi, Onur Market ve Biçen’in de içinde bulunduğu çeşitli firmalarda yöneticilik, bölge müdürlüğü, genel müdür yardımcılığı, zincir mağazalar kategori yönetimi, satış direktörlüğü, icra kurulu başkanlığı gibi görevlerde bulundu.

Çok sayıda discount market, süpermarket, hipermarket kurulumu konsept, strateji ve marka çalışması gerçekleştiren, çeşitli yazılı ve görsel basına makale, sunum, perakende bilgi ve deneyimleriyle katkıda bulunan Tanıl, evli ve iki çocuk babası.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri