Baba oğul Maltepe Park’ta sevenleriyle buluşacak

12 Haziran 2015 Cuma

Babalar Günü'nde ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş merkezinde şenlik var. Ünlü TV sunucusu ve gazeteci Mesut Yar özellikle sosyal medyada kendi kadar ünlü olan oğlu, metin yazarı Batuhan Yar'la şenlikli bir atışmaya hazırlanıyor

baba-ogul-maltepe-parkta-sevenleriyle-bulusacak

Babalar ve oğullar arısında kuşak farkından doğan çatışmaları konu alan samimi, komik hatta kimi zaman çok tuhaf bir söyleşiyle izleyenlerin karşısına çıkacak olan Yar ailesi, Babalar Günü'nü tebessümle geçirmek isteyen tüm misafirlerimiz için saat 15.00-17.00 arasında sahnede olacaklar.

Bu samimi gösteri ve söyleşinin ardından gerçekleşecek olan imza günüyle de misafirlerinin yüzünü güldürecek olan Baba ve Oğul Yar'lar, Maltepe Park Alışveriş merkezi ziyaretçilerine unutulmaz saatler yaşatacak.

Mizahın ve samimiyetin el ele yürüdüğü bu sıcak saatlerde bugüne kadar benzeri görülmemiş bir şov hayata geçmiş olacak. Bir oğulun babasına verebileceği en neşeli eğlence Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde ücretsiz olarak izlenebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri