Babalar Günü Neomarin’de kutlanıyor

11 Haziran 2013 Salı

Tavla tutkunu babalar, yarışma heyecanını ve birbirinden değerli hediyeleri Neomarin’in Babalar Günü’ne özel tavla turnuvasında yakalıyor

babalar-gunu-neomarinde-kutlaniyor

8 – 15 Haziran günleri arasında Neomarin danışma noktasında ön kayıt yaptıran tüm babalar ve baba adayları 16 Haziran günü saat 14.00’te başlayacak olan tavla turnuvasına katılma şansı yakalıyor. Kesin kayıtların 16 Haziran saat 13.00’e kadar yapılacağı turnuvada birbirinden güzel hediyeler yarışmacıları bekliyor.

Profesyonel hakemler tarafından yönetilecek olan turnuvanın birincisi Neomarin Daffari mağazasından 1bin TL’lik hediye çeki, ikincisi Neomarin Süvari mağazasından 500 TL’lik hediye çeki ve üçüncüsü ise Neomarin Daffari mağazasından 250 TL’lik hediye çeki kazanıyor.

Ayrıca, 12 – 15 Haziran günleri arasında Neomarin mağazalarından toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler ise Babalar Günü’ne öze tavla hediyelerini de danışmadan hemen teslim alabilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri