Banu Noyan Event Office ilklere imza atıyor

24 Ocak 2013 Perşembe

13 yıldır hizmet verdiği organizasyon ve basın halkla ilişkiler sektöründe ilkleri gerçekleştirmesiyle tanınan Banu Noyan Event Office, 2013 yılında da yine birçok yeni projeye imza atıyor

banu-noyan-event-office-ilklere-imza-atiyor

Popüler kültürü yakın takip ederek bir sonraki adımı gören ve organizasyon projelerini hazırlayan Banu Noyan Event Office ekibi merak ve takip edilen olmaktan mutluluk duyduklarını belirtiyor.

2013’ün ilk organizasyonları şunlar: Carrefour Ümraniye Alışveriş Merkezi ve Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Huzur Sokağı isimli dizinin başrol oyuncusu Kutsi’yi ağırlayacak.

İzmir Karşıyaka CarrefourSa Alışveriş Merkezi: 20 Ocak Hakan Akkaya ile moda üzerine sohbetler, 3 Şubat Süheyl Uygur ile Çocuklar Yarışıyor, 10 Şubat Yonca Evcimik Konserinde minikler buluşuyor, 16 Şubat Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz ile ilişkilerde mutluluğun sırları, 17 Şubat Burçin Bildik’le Şansını Yakala, 9 Mart Yasemin Bozkurt ile kadınca sohbetler.

Pendik Neomarin Alışveriş Merkezi: 25 Ocak makyaj sanatçısı Corci’den doğru makyajın püf noktaları, 26 Ocak Süheyl Uygur’la Çocuklar Yarışıyor, 27 Ocak Çocuk Tiyatrosu, 1 Şubat Elif Korkmazel’le Pratik Yemek Tarifleri, 8 Şubat Zahide Yetiş ve Prof. Arif Verimli ile sağlık üzerine.

9 Şubat’ta herkes kazak giyecek
Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İş Adamları Derneği (BATİAD) Banu Noyan organizasyonu ile başlattıkları çalışmayla dünyanın en büyük kazağı rekorunu Türkiye’ye kazandırdı. Dünyada Kazak Giyme Günü olarak bilinen 9 Şubat akşamı Guiness hakemlerinin Türkiye’ye gelerek BATİAD yönetimine rekor belgesini teslim edecekleri etkinlik, Banu Noyan’ın koreografisini ve sanat yönetmenliğini yapacağı bir defileyle taçlanacak.

Ana sponsorluğunu İHKİB ve İTHİB’in üstlendiği organizasyonun sunumlarını ise Deniz Akkaya ve Korhan Abay yapacak.  Etkinlikte Enerji Bakanı Taner Yıldız başta olmak üzere iş, sanat ve spor dünyasından birçok tanınmış ismi de davetli olarak hazır bulunacak. Enerji tasarrufuna dikkat çekilecek defilede ünlü mankenler podyuma çıkacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri