Başkent’e Adese’den yeni bir yatırım geldi

02 Mart 2017 Perşembe

Yeni yıla mağaza açılışlarıyla giren Adese, açılışlarını sürdürerek Ankara Elmadağ mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı. Midi formatındaki Elmadağ mağazasının açılışıyla birlikte Adese, Ankara’daki mağaza sayısını 17’ye yükseltmiş oldu

baskente-adeseden-yeni-bir-yatirim-geldi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, İç Anadolu merkezli büyüme stratejisi çerçevesinde mağaza açılışlarını sürdürüyor. 2017 yılında şuana kadar 3 mağaza açan Adese, yeni yılın 4’üncü mağazasını Ankara Elmadağ’da açtı. Elmadağ mağazasının hizmete açılmasıyla birlikte Adese, Ankara’daki mağaza sayısını 17’ye çıkardı. Çeşitli etkinlikler ve müzik şöleni eşliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Adese Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Durmaz, Adese yöneticileri, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

 

Mağaza açılışları devam edecek

Elmadağ mağazasının açılışıyla birlikte hizmet ağını genişlettiklerini belirten Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök: “Adese olarak mağaza açılışlarımızı sürdürüyoruz ve hizmet ağımızı genişletiyoruz. Yeni yılda Konya’da 2, Ankara’da 1 olmak üzere 3 mağazamızı hizmete açmıştık. Elmadağ mağazamızla birlikte bu sayıyı 4’e yükselttik. Midi formatındaki mağazamızda 12 Elmadağlı arkadaşımızı istihdam edeceğiz. Elmadağ Adese mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum. Mağaza açılışlarımız önümüzdeki günlerde de devam edecek.” diye konuştu.

 

“İlçemizde yapılacak tüm teşebbüsleri takdirle karşılıyoruz”

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ise, ilçeye yapılacak bütün teşebbüsleri takdirle karşıladıklarını belirterek: “Adese’nin Türkiye’deki 154’üncü Ankara’da ise 17’inci mağazasını Elmadağ’da beraber açıyoruz. Bölgemiz geniş, inşallah Adese’nin 155’inci mağazasını da yine bölgemizde açarız. Yapılacak her açılışın, her çalışmanın ilçemize, ülkemize ve Adese’ye hayırlı olmasını diliyoruz. Bu cesareti ortaya koyan yatırımcıya huzurlarınızda teşekkür ediyor, yöneticilerini takdir ve tebrik ediyorum. Mağazamız ilçemize hayırlı olsun.” dedi.

 

Meyve-sebzeden şarküteriye her ürün bulunuyor

Açılışa özel indirimlerin uygulandığı Elmadağ Adese mağazasında müşteriler; gıdadan temizlik ürünlerine, meyve-sebzeden şarküteriye, kuruyemişten unlu mamullerine birçok ürüne ulaşabiliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri