Batman Park AVM, şehre ilklerle geliyor

25 Temmuz 2012 Çarşamba

Batman ve çevresinin ilk alışveriş merkezi olan Batman Park AVM, kapılarını ziyaretçilerine Eylül ayında açacak. Birçok marka da şehre ilk kez Batman Park ile birlikte gelmiş olacak

batman-park-avm-sehre-ilklerle-geliyor

Batman Park AVM, kapılarını Eylül ayında açmayı planlıyor. Yaklaşık 1,5 milyon nüfusa hitap etmesi beklenen Batman Park, AYD’nin düzenlediği “2011 yılı AVM’lerde Tüketicilerin Beğendiği ve Tercih Ettiği 1 Numaralı Markalar Araştırması”nda yer alan markalardan Mavi, Teknosa ve Arçelik’in yanı sıra son olarak Watsons’ı da bünyesine kattı.

Batmak Park AVM bünyesinde bulunan Deichmann, İpekyol, Kemal Tanca, Çift Geyik Karaca, Sabri Özel, Penti, Miss Poem/Batik, Uptown, Süvari, Bluekey, Panço, Fix Silver, McDonald’s, Özsüt, Kahve Diyarı, Bay Döner, Abide Kebap, Pizza Pizza ve Mr. Kumpir’in yanı sıra, LCWaikiki, AVVA, Altınbaş, ToysClub, 7İklim/Kayra, Sony, Samsung, Turkcell, Vodafone, Avea, Miran Home dekorasyon mağazaları, Batman’da ilk defa yer alacak.

Batman Park’ta 3M Migros, bowling ve çocuk eğlence alanı Gameland ve 5 salonu ile Cinemall’ün de dekorasyon çalışmalarına devam ediliyor. Yöre Pazarı, Elit Şekerleme, Magic Corn, Dunhill Parfüm, Çiğ Köftem ve Rosense ise stant olarak yerlerini aldı. Görüşmeleri tamamlanmak üzere olan diğer markaları ile Batman Park ailesi Batman’a merhaba demeye hazırlanıyor.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri