"Bir Tablo Bir Bağış" Espark Alışveriş Merkezi’nde açılıyor

12 Mayıs 2016 Perşembe

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen modanın, eğlencenin ve kültürün merkezi Espark Alışveriş Merkezi farklı bir sosyal sorumluluk projesi etkinliğine imza atıyor

bir-tablo-bir-bagis-espark-alisveris-merkezinde-aciliyor

Türk Eğitim Vakfı yararına yapılan  “Bir Tablo Bir Bağış” sergisi Espark Alışveriş Merkezi’nde açılıyor. Eskişehirli emekli öğretmen Hatice Özdemir Şengür, geliri Türk Eğitim Vakfı (TEV) öğrencilerine bağışlanacak olan sergisini açıyor. Büyük el emeği ve sabır gerektiren kağıt rölyef sanatıyla hazırlanan eserler 13-15 Mayıs günlerinde Espark Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.


TEV Eskişehir Şube Başkanı Sevim Salkım: “Bir tablo satın alarak siz de bir öğrencinin hayatını değiştirebilir, hayallerine umut olabilirsiniz.” dedi. “Bir Tablo Bir Bağış” adını taşıyan ilk kişisel sergisini Eskişehir'de açmaktan mutlu olduğunu ifade eden Hatice Özdemir Şengür: “Kâğıt rölyef sanatıyla yapmış olduğum tabloların gelirini eğitim alanında hizmet veren Türk Eğitim Vakfı Eskişehir Şube'si ile paylaşacağım. Bu sayede eğitime olan katkım devam edecektir.” dedi.


Eğitim hayatına İstanbul'da öğretmen olarak başladığına değinen Şengür, 1996 yılında öğretmenlikten emekliliğe ayrıldıktan sonra yeniden üniversiteye başladığını ve bu arada sivil toplum kuruluşlarıyla da sürekli eğitime destek verdiğini dile getirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri