Bolu’nun 2’nci Kiğılı mağazası açıldı

05 Kasım 2015 Perşembe

Kiğılı, Bolu’daki ikinci mağazasını 14 Burda AVM’de açtı

bolunun-2nci-kigili-magazasi-acildi

Kurulduğu günden bugüne erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, Bolu’da bulunan 14 Burda AVM’deki mağazasının açılışını 5 Kasım 2015 Perşembe günü gerçekleştirdi. Bolu 14 Burda AVM mağazası, Kiğılı kalitesini yansıtan koleksiyonları ile erkeklere konforlu giyim ayrıcalığını sunacak.

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı açılış ile ilgili yaptığı açıklamada “Kiğılı olarak, Beyoğlu’nda ilk mağazamızı açmamızın üzerinden tam 46 yıl geçti. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteyi uygun fiyatla sunma anlayışımız doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında mağazalar açtık. Bugün 67 şehirde 225, yurt dışında ise toplam 37 mağaza ile hizmet veriyoruz. En yeni mağazamız olan Bolu 14 Burda AVM’deki Kiğılı mağazasıyla Bolulular ile Bolu’daki 2’nci mağazamızda buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri