Boni’den yaratıcı çözümler

18 Haziran 2014 Çarşamba

Alışverişi daha keyifli bir deneyime dönüştüren mağaza etkileşimli mobil sadakat uygulaması Boni, yaygınlaştırdığı iBeacon teknolojisiyle, mağazaların kullanımına yönelik yeni bir özellikle geliştirdi. iPhone’larda Passbook’a ekle özelliği AVM’lerdeki mağazalara, müşterileri kapıdan girdiği anda özel tekliflerini sunma imkânı sağlıyor

boniden-yaratici-cozumler

Alışveriş yaparken vitrin gezenleri, mağazaları ziyaret edenleri ve mağaza içi aktivitede bulunanları ödüllendiren kapalı alan alışveriş teknolojisi olan Boni, şimdi de mağaza sahiplerine mobil pazarlama için yaratıcı çözümler sunuyor. Yaygınlaştırdığı iBeacon teknolojisiyle “PassBook’a ekle” özelliği geliştiren Boni, alışveriş tutkunlarını kapıdan girerken cazip tekliflerle karşılama imkânı sunuyor. Boni uygulaması üzerinden kullanılabilen bu özellik aynı zamanda mobil reklam, e-posta pazarlama ya da diğer uygulamalarda yenilikçi çözümler getiriyor.

Mobil reklamlarına Boni ile Passbook ve iBeacon özelliği ekleyen mağazalar, tekliflerini mobil reklamlar aracılığıyla tek tıkla Passbook’a ekletebilecek, hedef müşterilerinin e-posta adreslerine özel teklifleri gönderebilecek, kullanıcıları için özel teklif ve kampanyalar oluşturabilecek. “Passbook’a Ekle” özelliği mağazalara kendilerini, müşterilerine ve potansiyel müşterilere hatırlatma konusunda yaratıcı ve mükemmel bir fırsat sunmuş olacak.

Şu anda 14 AVM’de aktif olarak çalışan Boni Beacon’ları, kurulumları süren AVM’lerle birlikte kısa zamanda aylık ziyaretçi sayısı 25 milyonu bulan alışveriş merkezlerini kapsama altına almış olacak.
Bu da iPhone kullanan yaklaşık 500 bin ziyaretçiye, Passbook’larına ekledikleri özel tekliflerin ilgili lokasyonlara ulaştıklarında Boni’nini Beacon’ları tarafından hatırlatılmasını sağlayacak.

Dünyanın en önemli AVM Şirketleri ve Türkiye'nin en büyük AVM'leri ile işbirliği yapan Boni, şu anda Marmara Park, Palladium, Metrocity, CarrefourSA Maltepe Park, Neomarin, Vialand, Bursa-Anatolium, A City Outlet Center, Ankamall, 365, Tekira, Ankara-Anatolium, Espark, Starcity alışveriş merkezlerinde müşterilerine gezdikçe kazanma fırsatı sunuyor. Temmuz ayı sonuna 35 farklı AVM kapsama altına alınarak yıllık alışveriş hacmi yaklaşık 2,2 milyar dolarolan 150 milyonluk müşteri trafiği ile etkileşime geçilecek. Şu ana kadar 65 bin kişinin telefonuna indirdiği Boni aplikasyonunun 48 binin üzerinde aktif kullanıcısı bulunuyor. Sistemin uygulandığı AVM sayısının artmasıyla birlikte bu rakamın 2014 yılı sonuna kadar 200 bine ulaşması bekleniyor.

Alışverişi keyifli ve eğlenceli hale dönüştüren Boni, AVM’lere gelen ziyaretçi profilini tanımaları, en çok hangi bölümde vakit geçirdiklerini bilmeleri, kişiye özel fırsatlar sunmaları konusunda önemli bir ayrıcalık yaratırken, tüketicilere de hiç para harcamadan sadece gezerek hediyeler kazanma şansı sunuyor. Boni’yi telefonuna indiren kullanıcılar anlaşmalı AVM’lere girdikten sonra vitrin gezerken puan kazanmaya başlayacak. Boni ‘nin geliştirdiği Boni Beacon’lar mikro konum belirleme teknolojisi sayesinde kullanıcının tam olarak nerede olduğunu anlayan mağazalar, kullanıcıya özel kampanyaları siz oradayken sunuyor. Kampanyalardan faydalanmak istemezseniz sadece mağaza gezerek topladığınız puanlar ile Boni hediye havuzunda yer alan kahve, indirim çekleri, yemek, yurt içi veya yurt dışı uçak bileti, sinema bileti, deniz uçağı bileti ve Kapadokya seyahati gibi farklı hediye seçeneklerinden birine sahip olabiliyorsunuz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri