Boyner’de görev değişimi

18 Nisan 2016 Pazartesi

Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Burcu Körpeağaç atandı

boynerde-gorev-degisimi

Boyner Büyük Mağazacılık AŞ bünyesinde yeni bir atama gerçekleşti. İletişim ve pazarlama alanlarının deneyimli ismi Burcu Körpeağaç, Mart 2016 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV-Sinema Bölümü mezunu olan Burcu Körpeağaç, kariyerine 1996 yılında Halkla İlişkiler alanında Müşteri İlişkileri Temsilcisi olarak başladı. Devam eden üç yıl boyunca Interbank, Egebank ve Demirbank’ın Kurumsal İletişim departmanlarında yönetici olarak çalıştı. Körpeağaç, 2000 yılında Boyner Grup’un iştiraki olan Benkar’da Reklam Departman Müdürü ve ardından Beymen’de Pazarlama İletişim Müdürü olmak üzere Boyner Grubu’nda 5 yıl görev aldı.

2005’te reklam ajansı tarafına geçerek, Yeni Müşteri ve Müşteri Grup Direktörlüğü görevlerinde 7 yıl boyunca farklı markaları yönetti.

2013 yılında ise tekrar perakende sektörüne dönen Körpeağaç, Vakko’da Pazarlama Direktörü olarak 2016 yılının Mart ayına kadar görev yaptı. Körpeağaç, ayrıca, Vakko Esmod Moda Akademisi’nde Lüks Pazarının Dinamikleri üzerine eğitimler verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri