Bulvar Samsun AVM’ye uluslararası jüri ziyareti

11 Mart 2013 Pazartesi

“AVM Oscarları” olarak bilinen ve ticari gayrimenkul alanının en prestijli ödüllerinden olan “ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri”nde finale kalan Bulvar Samsun AVM, konusunda uzman dört kişilik jüri ekibi tarafından ziyaret edildi. Projeyi yerinde inceleyen jüri ekibi AVM yönetiminden de bilgi aldı. Bulvar Samsun, Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi olmak için yarışacak

bulvar-samsun-avmye-uluslararasi-juri-ziyareti

Uluslararası Alışveriş Konseyi tarafından organize edilen ve “AVM Oscarları” olarak kabul edilen “2013 ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri”nde ‘Yeni Geliştirilen Projeler’ kategorisinde finale kalan Bulvar Samsun AVM, ICSC uzmanlarını ağırladı. Avrupa’nın en iyileri arasında, “Medium” kategorisinde  İtalya ve Almanya ile birlikte finalde yarışacak olan Bulvar Samsun, uzman jüri ekibinin denetimlerini başarıyla tamamladı.

Torunlar GYO ve Turkmall ortaklığıyla hayata geçirilen Bulvar Samsun Alışveriş Merkezi, 18 yıldır atıl durumda bulunan tarihi Samsun Tütün Fabrikası’nın kentsel yenileme projesi kapsamında restore edilmesiyle hayata geçirildi. 2012 yılının Temmuz ayında hizmete açılan AVM, önemli kentsel yenileme projeleri arasında yer alıyor.

18 bin metrekarelik bir alanda ulusal ve uluslararası 45 önemli markayla hizmet veren Bulvar Samsun, sosyal alanlarının yanı sıra Anadolu mimarisinin tipik özelliklerinden olan iç avluları ve geniş meydanıyla da dikkat çekiyor.

Yarattığı istihdam ile de Samsun’daki ekonomik hayatı canlandıran AVM, aynı zamanda şehrin kültürel ve sosyal dönüşümüne de katkı sağlıyor.

8 farklı ülkeden 12 finalistin 7 ayrı kategoride değerlendirildiği sektörün en prestijli ödüllerinde, kazanan AVM’ler 17-18 Nisan günlerinde Stockholm’de yapılacak ICSC Avrupa Konferansı’nda açıklanacak. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri