Çağrı Market’ten İstanbul’a yeni yatırım

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Çağrı Hipermarket'in yeni yatırım adresi İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de oldu

cagri-marketten-istanbula-yeni-yatirim

Çağrı Hipermarket 45'inci mağazasını Aydınlar Mahallesi, Işık Sokak, No: 2/2, Çekmeköy / İstanbul adresinde hizmete açtı. Açılışa Çekmeköy belediye başkanı Ahmet Poyraz, STK temsilcileri, basın mensupları, Çağrı Market çalışanları ve tedarikçileri katıldı.


Açılışta konuşan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz: “Çağrı Market güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile önemli bir boşluğu doldurmakta, istihdama katkı yaparak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.” dedi. Açılışta bir konuşma da Çağrı Market Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kara yaptı. Kara konuşmasında: “Lojistik merkezimizin Çekmeköy’e yakın mesafede olması bölge halkının lehine, zira özellikle meyve sebze en taze haliyle ilk onlara ulaşmaktadır.” ifadelerini kullandı.


Çağrı Hipermarket Aydınlar Şubesi, bin metrekare satış alanı, 40 çalışanı, 6 kasası ve 100 araçlık kapalı otoparkı ile bölge halkına hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri